in ,

2017 İlkbahar-Yaz moda trendleri

2017 İlkbahar-Yaz moda trendleri

2017 İlkbahar-Yaz moda trendleri

İlkbaharda ve yazın karşımıza çıkacak yedi trend’den yedi hit parçayı sizler için bir araya getirdik.

2017 Trend Modası

Güneş kremimiz sürülsün, saçlarımız toplansın ve gözlüklerimiz takılsın! Sımsıcak bir yaza ayak uyduracağımız trend raporu okunmaya hazır!

Büstiyer modası

Geçen sene crop-top bluzlarla yaşamımıza giren yeni nesil büstiyer trendi, bu yaz karşımıza cüretkâr bir halde ultra kısa olarak çıkıyor. Eylül ayında gerçekleşen moda haftalarında Miu Miu, Alexander Wang, Alexander McQueen, Victoria Beckham ve Celine benzer biçimde tasarımcılar, göbeği açıkta bırakan bluzlara tekrardan bir gönderme yaparak bu parçayı daha değişik kullanacağımız bir yol açmıştı. Etekler, şortlar ve bilhassa yüksek belli denimlerle rahatça kombinleyeceğiniz sütyeni anımsatan büstiyerler, normal olarak karın kaslarına güvenenler için.2017 İlkbahar-Yaz moda trendleri

80’ler akımı

Herhalde moda dünyasında en oldukca tesir bırakan dönemlerden biri de 80’lerdir. Pop kralı Michael Jackson’ın Thriller klibinden fırlamış benzer biçimde görünmenize neden olan devasa vatkalar, parlak kumaşlar ve sinir bozucu boyuyla bluzdan daha uzun elbiseden ise daha kısa olan üstler… Evet, sıradaki trend’imiz 1980’lerden esin alıyor. Fakat durum anlattığımız kadar vahim değil. Gucci’nin prensi Alessandro Michele’in yaz koleksiyonu yardımıyla sevdiğimiz 80’lere dönüş, vatkalarla olmasa da parlak kumaşlar ve taytlarla kendini gösteriyor. Üstelik bu trend’i uygulayanlar içinde Saint Laurent, Dior ve Balenciaga da bulunuyor.

 

Bu yazımızdan sonra Yaz modası abiyeler hepsi birbirinden şık

 

Çingene pembesi

“Çingene pembesini 90’larda neon taytlarda bırakmamış mıydık?” dediğinizi duyar gibiyiz. Fuşya pembesi hem de çocukluğumuzda çiğnediğimiz sakızlarla aynı tonda. Pembenin kırmızıya çalan bu tonunu Topshop, Bottega Veneta, Hermes, Valentino ve Balenciaga’nın 2017 koleksiyonlarında sık sık görmüştük. Denim’lerle ve ak renkle rahatça kombin leyeceğiniz fuşya, hem de sezonun başka bir trend’i olan canlı kırmızıyla da mükemmel bir uyum oluşturuyor.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Sinyalciler – Son Akşam Yemeği Filmi

SoFıstıQ Lounge Çukurambar’da Nargileci