in

günlük burç yorumları 19 haziran 2017 pazartesi

KOÇ BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

 

Günlük Burç Koç Burcu

iş ortamınızda artan iş yüküne bağlı olarak bazı tatsız konuşmalar gündeme gelebilir. Bunlar oldukça ilginçtir. ama problem çıkarması sizin yaklaşımınıza bağlıdır. Yalnız bazı noktalarda anlaşmazlıklar vardır. İşte bu tarz şeyleri gidermenin yolu, uyumlu ve adil hareket etmektir. Ortak iş yaptığınız kişilerle aranızda problemler var ise, zekice hareket etmek son aşama mühim. Niçin? Böylelikle durumları daha iyi değerlendirebilirsiniz.

 

BOĞA BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Boğa BurcuHafta başlangıcında insanların tutarsız davranışları tüm ruh sağlığınızla oynayabilir. Aile içinde yaşanacak düşünce ayrılıkları ve tartışmalardan uzak durmalısınız. Her insanın doğrusu kendinedir sizin ki size başkalarının ki kendilerine. Yaşananları fena yönü ile değil bir de iyi yönü ile değerlendirmeye çalışın. İşinizle ilgili mevzularda haftanın ilk üç günü dikkatli davranmalı başkalarının sözde parlak fikirlerinin albenisine kapılarak hareket etmemelisiniz.

İKİZLER BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç İkizler BurcuUzun süreden beri yorgunluğunuz ve sterse dayalı olarak yakınlarınız ve kardeşlerinizle ciddi gerginlikler yaşayabilir öfkeyle yanlış kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz sizlere önerim sakin olmalı ve sağ duyunun peşinden gitmelisiniz. Hususi hayatınızda bitişler yaşayabilir fazlaca daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Kararlarınızı alırken başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin.

YENGEÇ BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Yengeç Burcuİnsanların işgüzar tavırları sizi etkiliyor. Haksızlığa uğradığınız düşüncesiyle hırsınızın esiri olarak büyük yanılgılar içine düşebilirsiniz. Dikkatli davranın. Bilhassa işinizle ilgili mevzularda egonuzu denetim altına almalı çevrenizde sizi yanlış yönlendiren derhal her mevzuda haklı olduğunuzu söyleyen kişilerin sözlerine saygınlık ederek hareket etmemelisiniz.

ASLAN BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi
Günlük Burç Aslan BurcuNeredeyse sene bitti denebilir. Okullar kapanmış oldu, iş yerlerinde senelik izin planları yapılmaya başlandı. Rejime başlamayı düşünüyorsanız bugün sizin için idealdir. Metabolizmanızın hızla size destek olacağını görmüş olacaksınız. Yaratıcılığınızı göstermeniz ihtiyaç duyulan alanlarda yapacaklarınız için planlamalarda bulunabilirsiniz. Hususi yaşamınızda beraber olduğunuz insanoğlunun sürpriz bir aktivesi ile oldukça mutlu olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Başak BurcuTanımlamakta zorlanacağınız pek fazlaca enerji taşıyan duygularınız bugün oldukça yüksektir. Hisleriniz fazlaca duyarlıdır. O şekilde olmasalar başkaları tarafınca kasten itildiğinizi ve geri planda bırakıldığını hissedersiniz. Bir şelale olduğunuzu düşünün ve bırakın sular üzerinizden aksın. Egonuzu arka planda saklayın ve yüzeye çıkmasın. Enerjinizi direkt gözetmek yada ilgilenmek zorunda olduğunuz insanların çıkarları ve yararları için harcayın.

TERAZİ BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Terazi BurcuArtık hayatta nedenselliğe inanmalısınız. Hırslarınızı harekete geçirecek vakalarla karşılaşabilirsiniz. Haksızlığa uğradığınız düşüncesiyle hırsınızın esiri olarak büyük yanılgılar içine düşebilirsiniz. Dikkatli davranın. Bilhassa işinizle ilgili mevzularda egonuzu denetim altına almalı çevrenizde sizi yanlış yönlendiren derhal her mevzuda haklı olduğunuzu söyleyen kişilerin sözlerine saygınlık ederek hareket etmemelisiniz.

AKREP BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Akrep BurcuHesap yapmakta üzerinize yok sadece günün sizler için şifresi endişelerinizden kurtulun. İş ve hususi yaşamınızı ilgilendiren mevzularda haklılığınızı ispatlamak adına beraber olmaktan hoşlanmadığınız şahıs ya da kişilerle yazışma kurup enerjinizi düşürmekten vazgeçmelisiniz. Kendinize haksızlık yapmamalı ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yola önem vererek hareket etmelisiniz.

YAY BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Yay BurcuHayatta sizin tesir alanınızın haricinde kalan bölgeler var. İş hayatınızda belirsizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Hususi yaşamınızda ise çocuk sahibi Kova’lar sevindirici gelişmelerle moral bulacaksınız. Eş ya da sevgilinizle ilişkinizde ise otokontrollü davranarak dengeleri kolaylıkla sağlayacaksınız.

OĞLAK BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Oğlak BurcuYoğun temponuz düşüncelerinizin temelsiz olmasına niçin oluyor. Eş yada sevgilinizle ilişkinizle ilgili mevzularda gerçekçi olmanız için kuvvetli olmalısınız. Emek verdiniz sabırlı davrandınız fakat yetmediğine karar verdiniz bu duygular sözlerinize yansıyacak ve birlikte olduğunuz insanoğlunun üstünde soğuk duş tesiri yaratacak. Hissettiklerinizi açıklayın ve onu kendi kendine bırakın. İlerleyen günlerde her şey sizin hayrınıza olacak şekilde gelişecek.

KOVA BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Kova BurcuUzun süredir dağınık yaşıyorsunuz. bütün enerjinizi iş hayatınızda yansıtmalı biriken tamamlamanız ihtiyaç duyulan işlerinizi tamamlamalısınız. Hususi yaşamınızda ise dedikodular aslı astarı olmayan söylemler aniden ilişkinizin üstüne karabasan şeklinde çökebilir ve kendinizi hakikaten uzak yaklaşımlarla ilişkinizi bitirme çabası içinde bulabilirsiniz fazlaca dikkatli davranın.

 BALIK BURCU 19 Haziran 2017 Pazartesi

Günlük Burç Balık BurcuEtrafınıdaki amatör ruh sizi etkiliyor. Bugün iş hayatınızda ustalaşmış olmayı başardığınız anda istediğinizi elde edebileceksiniz. Hususi yaşamınızda ise kardeş ya da fazlaca yakın arkadaşlarınız aracılığı ile alacağınız haberlerle sevinecek aşkın galibiyetini deneyimleyeceksiniz

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Survivor’da Büyük Sürpriz!

Psikopat 3 Kitap Özeti