in

Ahmet Han Araplar Osmanlıyı arkadan vurdu

#kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin #kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin

Arapların kendi aralarında da ihanetleri olduğunu dile getiren Doc. Dr. Ahmet Kasım Han, Kudüs’ün Haçlılara bırakılışını anlattı.

Habertürk TV’deki Nedir ne değildir? programının konuklarından Doc. Dr. Ahmet Kasım Han, “Araplar, Araplara da ihanet etmişlerdir” dedi.

“KUDÜS’Ü BIRAKIP TÜYDÜ”

Han, “Kudüs’ü savunan Fatumi Garnizonu Haçlılarla anlaşıp tüymüştür Kudüs’ten. Ve Kudüs’ü Haçlılara bırakmıştır” ifadelerini kullandı.

1099’da, aralarında bazı Türk hükümdarların da olduğu bir takım önde gelen isimlerin ‘gelen güçler beni desteklesin diye’ onlara yolları açtığını belirten Han, “Birbirlerine karşı Haçlıların geçişlerini kolaylaştırdılar” dedi.

“OSMANLI’NIN ÇÖKÜŞÜNDE BÜYÜK KATKIDA BULUNDULAR”

Araplar ve Osmanlı arasındaki ihanet iddialarına da değinen Han, “Araplar çoğunluğu itibari ile Osmanlı’nın çöküşüne aka katkıda bulunmuşlardır 1. Dünya Savaşı’nda. Bundan bir ihanet hikayesi çıkmaz, buradan askeri olarak arkadan vurma hikayesi çıkar ve o da doğrudur” şeklinde konuştu.

Ahmet Kasım Han: “Araplar Osmanlı’nın çöküşüne katkıda bulunmuşlardır” VİDEO

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Hakan Atilla davasına 3 Ocakta devam edilecek

Mecliste hamsi ziyafeti