in

burçlara göre bayanlar ne ister ?

burçlara göre kadınları tanıyın…

Koç Burcu

Koç burcu bayanı kendisinden düşünce alınmasından hoşlanır. Onun için düşünce almak fazlaca tatminkar bir duygudur. Bu şekilde kendini daha üstün hisseder. Koç burcu hanımefendileri genel anlamda kariyer peşinden koşmayı seçen, toplumsal kadınlardır. Koç burcu bayanı yanında kendi benzer biçimde kuvvetli bir adam ister. Kuvvet onun için fazlaca önemlidir. Seçtiği eşin beğenilmesi onu mutlu eder. Aslan, Yay ve Akrep burcu erkekleriyle daha iyi anlaşır. İlişkide eşleri baskın gelirse o ilişki uzun sürmez.

Boğa Burcu

Dokundukları her şeyi güzelleştirmeye çalışır. Oldukça inatçı ve söylediğim dedik oldukları için onlara ne yapmalarını söylemeniz asla hoşlarına gitmez. Fakat başkalarının hayatlarına karışmaya bayılırlar. Doğaya düşkün oldukları için kalabalık şehir yaşamından hep bir kaçıp gitme arzuları vardır. Oldukça duygusallardır fakat bunu yansıtmak istemezler. Boğa burcu bayanı tam bir dişidir. Tutarsız davranışlar sergilemezler ve karşısındaki insanlardan da aynı şeyi beklerler.

İkizler Burcu

Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. Sürekli düşünce alışverişinde bulunabilecekleri insanları yanlarında tutmaya çalışırlar. Etkisi altına alan bir halde konuşabildikleri ve insanlara iyi mi davranacaklarını bildikleri için, genel anlamda kilit kişilerle genel anlamda ilişki kurarlar. İlişkileri negatif sonuçlansa bile yeni bir eş bulmakta gecikmezler. Eşleri, onun ani ruh değişimlerine karşı hazırlıklı olmalıdır. Kendisini değiştirmeye çalışanlardan ya da eleştirenlerden hoşlanmazlar. Azarlanmaktan nefret ederler. Mevzu her ne olursa olsun kendilerine yumuşak ve anlayışlı davranılmasını isterler. Yeni şeyler tecrübe etmek hoşlarına gittiği için kısa seyahatler tam onlar içindir.

Yengeç Burcu

Oldukça evcimen ve aileye düşkün kadınlardır. Altıncı hissleri güçlü olduğundan sevdiklerinin ne istediğini tahmin eder ve ona bakılırsa davranırlar. Kendilerine kol kanat gelecek kuvvetli bir adam ararlar. Hükmedici erkeklere tahammülleri yoktur. Onu dinleyecek, takdir edecek ve en çok da fazla sevecek adam isterler. İlişkilerini tanımlamayan kelime de adanmışlıktır.  Ay’ın verdiği karamsar, kuşkucu yapıları vardır. Dedikodu yapmayı severler fakat art niyetleri yoktur. Harcamayı seven bu bayanlar maddiyata düşkün değildirler. Şu demek oluyor ki kesinlike varlıklı koca değil, seven bir eş ararlar.

Aslan Burcu

Daima bakımlı ve zariftirler. Kendilerine özgüdürler. Aslan Burcu hanımefendileri da öteki burç hanımefendileri benzer biçimde ne yapması icap ettiğini söylemesinden asla hoşlanmazlar, hele ki bu şahıs eşleriyse arkalarına bakmadan gitmelerine sebep olacaktır. Bir kez karar verdi mi, o karardan kimse döndüremez. alaka odaği olmak isterler. Özgürlüklerine düşkündür. Aşırı kıskançtır fakat kıskançlığa katlanamaz. Oldukça sadık ve yakıcı bir aşık oldukları için karşılarındakinden de aynı şeyi beklerler. Yapılmaması ihtiyaç duyulan tek şey onu aldatmamaktır. Minik bir kaçamağın karşılığnı da minik bir kaçamaklar karşılık verirler.

Başak Burcu

Yaklaşması en zor kadınlardandır. Oldukça ürkeklerdir. Berrak, mütevazı ve kırılgandır. Duygularını dışa vurmaz. Onunla öylesine bir ilişki yaşayamazsınız, onun hayatında bu şekilde şeylere yer yoktur. Itimat onlar için para anlama gelir. Bu yüzden yüksek mevkilerde çalışan erkekler daha çok ilgisini çeker. Kendileri benzer biçimde mütevazı, dürüst, nazik erkekler ilgilerini çekmektedir. Sanata, edebiyata ve güzelliğe ehemmiyet veren Başak hanımefendileri öylesine bir ilişki yaşamaktansa yalnızlığı tercih eder. Belirli prensiplere bakılırsa yaşarlar. çok yakıcı bayanlar değillerdir.

Terazi Burcu

Oldukça flörtçüdür fakat fazlaca eşli değildir. Peşinden koşulmasını sever. İnsanların beyinlerine giden yolun gözlerinden geçtiğini düşündükleri için göze hitap etmeyi sever. Daima bakımlıdır. Karar vermekte güçlük çekerler. Geç evlenmeyi tercih edebilirler. Onu hakikaten seven, kısıtlamayan, değişen hallerine sabır gösteren bir adam mutlu edebilir. Terazi burcu bayanı için maddiyat önemlidir.  Burçları gereği kimi zaman dengesizlikleri tutsa da genel anlamda kendileri özgü tavırlar sergiler.

Akrep Burcu

Oldukça duygusaldır. Onun kadar duygusal bir burç yok gibidir. Kendilerine fazlaca güvendikleri için bu itimat hal ve tavırlarına da yansır ve duygusallıklarını bu şekilde gizlemiş olur. Tam bir sır küpüdür. Her şeyden ilkin dişiliği gelir. Karşısındaki adamın kendisinden de kuvvetli olmasını bekler. Zayıf yönünü elde etti mı, onunla oyunlar oynar.  Giyim seçiminde son aşama cüretkar olabilir. onun için eğer olmazsa olmazdır. Bir adam onu hem hem duygusal açıdan maksimum derecede doyum etmelidir. Birine bağlandığında sağdık kalmayı tercih eder. Kinci ve öfkeli olabilir. İnsana dünyayı dar edebilir. Onunla beraberlik muhtemelen hep doruklarda olacaktır. Hem acıyı hem zevki maksimumda yaşatmayı sever.

Yay Burcu

Gelişi güzel yaşam tarzlarıyla en fazlaca dikkat çeken bayanlar arasındadır. Naturel bir hanımdır Yay burcu bayanı. “Ben böyleyim” cümlesini fazlaca duyarsınız ondan. gövde diliyle konuşmayı tercih eder. İdealist bir karı olduğundan her anlamda özgürlüğe genç yaşta kavuşmak ister. Çalışkan, dürüst ve açık yüreklidir. Kimsenin hakkında fena düşünmeyen yardım sever tiplerdir. Genç yaşlarında flörtçü takılmayı sever. Neşeli, vurdumduymaz tavırlarıyla kimi zaman birden mesuliyet altına girmeyi seçebilirler. Yatakta oldukça yakıcı, çeşitli fanteziler denemeyi seven bir dişidir. Anne olmayı öğrenmesi birazcık süre alır. Çocuklarıyla dost gibi olmayı tercih eder.

Oğlak Burcu

Tam bir işkoliktir. Verdiği bir karar var ise,er geç o karara ulaşır. Alınyazısı ona fena davranıp sırtına kendisinden ağır yükler verse de o yükü devirmeden taşımayı bilir. Kimi zaman bu ilerde depresif haller sergilemesine sebep olabilir. Kuvvetli ve kururlu bu kadının gözlerinden birazcık melankoli süzülebilir. Ona bakılırsa gerçek sevginin en doğru kanıtı sadakattir. temas mevzularında fazla özgürlükçü bir karı değildir. Oğlak hanımıyla ilgili meydana getirilen evlilik bir nevi yaşam sigortası gibidir. Becerikliğe gelemeyen bu kadının eşi minimum kendisi kadar becerikli ve ergonomik zekalı olmalıdır. Oldukça hassastır ve eşi sabırlı, anlayışlı davranılmış olduğu seviyede tatminkar yaşamları olabilir.

Kova Burcu

Oldukça marifetli ve akıllı bu hanım eşinden destek ve kıymet bekler. İçi dışı bir olduğundan sivri dillidir. Oldukça sosyallerdir fakat ortada bir niçin yokken ansızın çevresinden koparak yalnız kalmak isteyebilir. Bu hallerine kimse mana veremeyebilir fakat onları iyi tanıyanlar bu durumun geçici bulunduğunu, yakında aralarına döneceğini bilirler. Hem değişip hem de aynı kalabilmeyi becerebilen ender kadınlardandır. fazla düşkün olmayan bu hanım bazı erkekler tarafınca soğuk bulunabilir. Yaşamın hiçbir gereğinin, diğerinden önde gelmemesi gerektiğine inanılmış olduğu için hayatında ön plana almaz.

Balık Burcu

Duyguları fazlaca süratli değişen bir hanımdır. Mutsuz olduğunda nedenini söylemekten kaçınır. Oldukça yaratıcı olan bu hanım hayatında estetiğe fazlaca ehemmiyet verir. Bilhassa sanatın her dalına yatkındır ve onu etkilemek isteyen şahıs kesinlikle sanatla ilgili olmalıdır. düş gücü güçlü olan bu hanım, peri masalını çağrıştıran bir aşk arayışı içindedir. Ürkek bir tavşan benzer biçimde görünse de zamanı vardığında yakıcı olmayı da bilir. Karşı cinsle ilişkilerinde karamsar yapılarından meydana gelen bir ürkeklik olabilir. dahil dünyası fazlaca varlıklı ve fazlaca farklıdır. İçinde yaşamış olduğu yaşamı normalde de beklediği için kimi süre kendi kendine üzülebilir. Ağlamak onun için bir rahatlama yöntemidir, tıpkı müzik dinlemek benzer biçimde. O yüzden ağlamaktan kaçınmaz.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Mücadele Sözleri

günlük burç yorumları 17 haziran 2017 cumartesi