in

Burcu Esmersoy’un başına talih kuşu kondu!

#kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin #kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin

Kazandıklarını gayrimenkule yatıran Burcu Esmersoy’un Nişantaşı’nda aldığı ev kentsel dönüşüme girdi. Ünlü sunucunun evi yeniden yapılınca değerini katlayacak.

Sunucu Burcu Esmersoy, kıyafetlerini Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına satışa çıkardı. Kanyon’da gerçekleşen etkinlikte basın mensuplarının karşısına çıkan ünlü sunucu, sorular üzerine, borsa gibi yatırım enstrümanlarını riskli bulduğunu, parasını gayrimenkule yatırdığını açıkladı.

 

Artık eskisi kadar kıyafete para harcamadığını belirten güzel sunucu, Nişantaşı’ndaki evinin kentsel dönüşüme girmesi durumunda başına talih kuşu konacağını söyledi.

 

‘Elbiselerimin çoğunu ihtiyacı olanlarla paylaşıyorum ama paraya çevirip bağış yapmak daha mantıklı geldi. Mesela yanlışlıkla içlerine koyduğum bir çanta vardı onu 250 TL vererek art aldım. Eskiden kıyafet alışverişine çok para harcardım artık vermiyorum. Ev eşyasına para harcarım. Yatırımımı gayrimenkule yaparım. Kolay kazanmıyorum ben paramı. Borsaya falan giremem korkarım. Her ay kira gibi aylık net bir şeylerin yatması lazım hesabıma. Art dönüşüme gidecek olan bir evim var konuşların hepsinden onay çıkarsa aka yaşadık.’

 

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Ayakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdı

Katalanlardan seçime yoğun ilgi