in ,

Çekici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Bence Düşünmeyin

Çekici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Dişil enerjinin düşük olması kadının çekiciliğini birebir etkileyen bir unsur. Peki bu durum kabullenilmeli mi, yoksa değiştirilebilir mi?

Çekici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Kendisini dişi hissetmeyen, bir adam tarafınca arzu edilebilir olmadığını düşünen, kendini çekici hissetmeyen hanımefendilerin aslına bakarsak dişil enerji eylemsiz ya da sönük oluyor ve bundan dolayı erkeklerden dost ya da arkadaş muamelesi görüyorlar.

Peki, bir karı çekicilik değerinin düşük bulunduğunu; kadınsı olmadığını, dişil enerjisinin düşük bulunduğunu iyi mi anlamış olur? İşte Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak’a nazaran kadının çekici olmadığını gösteren 7 işaret…

2- Sevilmiş olduğu, hoşlanılmış olduğu adama bir tek sokulmak ister, sarılma duygusu baskındır.

3- Genç kızlıktan itibaren hoşlanılmış olduğu erkekler tarafınca bile hep arkadaş, dost, kuzen, kanka muamelesi görür.

 

5- Erişkin olması durumunda romantizm adı altında alaka duyduğu erkekle seksin asla söz mevzusu olmadığı hayaller kurup, ilişki düşüncesini buna nazaran şekillendirir. Hayallerinde mumlar, güzel giysiler, masal şeklinde sahiller, sarılıp koklaşmalar vardır sadece yoktur. arzularla hareketlenen zihinsel yaşantı söz mevzusu değildir.

6- Partnerini “O oldukca iyi biri, oldukca iyi bir insan, onu oldukca seviyorum” diye tanımlarken söz mevzusu olduğunda buna bir vazife şeklinde bakıp, yatakta bir tek erkeğini mutlu etmeyi düşünür.

7- Dış giyimine ehemmiyet vermez. dahil çamaşırları klasiktir. Kişisel bakım olarak bir tek duş almayı kafi görür. Süslenme ihtiyacı duymaz.

DİŞİL ENERJİNİZİ UYANDIRIN
Çekici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Bir kadının kendini seksi hissetmemesinin aslına bakarsak bir bilinçaltı problemi bulunduğunu söyleyen Başkak; dişil enerjinin uyandırılıp, bilinçaltı düzeyde kadının erotik duygularının farkına varmasının mümkün bulunduğunu, hipnoterapi ile dengeli bir ilişkiye kavuşulabileceğini söylüyor.Çekici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Bence Düşünmeyin

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Yaz Geldi Artık Bahçe ve Balkon keyfi sefası

Evladınız tatili eğlenerek ve öğrenerek geçirsin