in

Bayıldım Hımm

Cinsel yaşamı renklendirmenin 5 yolu

Cinsel hayatta ne istediğini bilmek oldukça önemlidir. Eğer cinsel hayatınız renksiz ise ve bu durumdan dolayı mutsuzsanız yazımıza bir göz atın.

Cinsel yaşamı renklendirme

Cinsel yaşamı renklendirme Birçok çift cinsel yaşamı konuşmaktan çekinir. Her ne kadar çiftler birbirini sevse birbirine yakın olsa da kimi zaman cemiyet baskısı kimi zaman çekingenlik şeklinde nedenlerden dolayı kendini ifade etmekte zorlanmakta mutsuz olmakta.

Cinsel yaşam

Çiftler sex hakkında konuşma zamanını çoğu zaman sevişme öncesi ya da öncesine ayarlar. Artık duygusal olarak hazır olunmuştur ve harekete geçilmiştir bu yüzden hakkında konuşmak çiftleri rahatsız etmez.

Oysa hayatımızda sandığınızdan mühim bir yere haiz olan ilişkilerimizin daha sıhhatli ilerlemesinde görevli olan en mühim mevzudan, seksten anlatmak bu kadar zor olmamalı.

Cinsel yaşamı renklendirme Görkemli bir seksin en temel şartı partnerinize karşı dürüst olmanızdır. Ek olarak günlük ve rutin işlerini bir kenara bırakmalısınız ve partnerinizle söyleşi etmelisiniz.

Kırgınlıklarınızı, üzüntülerinizi ilişkiden beklentilerinizi, arzularınızı dile getirin şundan dolayı sevişme anında bunların dile gelmesi romantizmi ve arzuları öldürmekte partneriniz ile aranıza mesafe koymaktadır.

Sevgiliniz için giyinin, süslenin

İşe giderken oldukca bakımlıyız, saçımızı yaptırıyoruz, makyajımızı tam yapıyoruz elbiseden ayakkabıya tam ekip şıkır şıkır oluyoruz. Peki, niçin aynı özeni kıymet verdiğimiz, sevdiğimiz şahıs için göstermiyoruz. Nede olsa evli isek kocamız elimizde sevgilimiz var ise kuş kafeste mantığı ile en organik en dağınık hallerimizle karşılarına çıkmaktayız.

Başka insanlara beğendirme duygusu ile yaptığımız çabaların bir kısmını da partnerimize ayırmalıyız, aynı özeni itinayı göstermeliyiz. Partneriniz nelerden hoşlanır, sizde neler görmeye sever, hangi haliniz çekici geliyor bu tarz şeyleri tespit edin ve ona hususi bulunduğunu hissettirin.

İlişkinize yiyeceklerle renk katın

Sıhhatli bir vücuda haiz olmak sıhhatli bir cinsel hayata haiz olmanın da temelidir. Bu sebeple salgılanan hormonlar, vücut direnci tamamen buna bağlıdır. Derhal kalkın akşam yemeği için manava gidin ve sevdiğiniz şahıs için güzel bir yiyecek hazırlayın ve yanına bir şarap açın. Sonrasında çikolatalı bir tatlı geceyi sonlandırmak için mükemmel bir seçim olur.

Ek olarak omega-3 bakımından varlıklı yiyecekler, fındık, süt, yeşil yapraklı sebzeler sinir sisteminin daha iyi gelişmesine sağlar ek olarak kan dolaşımının yükselmesi de iyi bir ereksiyon demek bulunduğunu ihmal etmeyin.

Hanginizin aklı doğru yerde

Cinsel yaşamı renklendirme Meydana getirilen araştırmalara bakılırsa adamların büyük bir çoğunluğu minimum günde 3 kez seksle ilgili şeyler düşünüyor. Bu durum hanımlarda ise tam tersi gün içinde neredeyse aklına sex olgusu asla gelmiyor. Cinsellik için hazırlanmak, heyecanlanmak, hayal oluşturmak gerekir bunu ihmal etmeyin.

Cinsellik yaparken söyleşi etmeyin

temas esnasında konuşmak gereksiz sorular sormak birçok bayanın yapmış olduğu hataların başlangıcında geliyor. Bilhassa vücudunuzda beğenmediğiniz bölgeleri sormak ya da beni seviyor musun, bana ne vakit aşık oldun şeklinde yersiz sorulan sorular ve bunlara yanıt beklemek sizi ve partnerinizi yatakta mutsuz edecektir.

Seksi ayrıcalıklı bir durum şeklinde algılamaktan vazgeçin

Cinsellik hayatınızda yaşamınızdan bağımsız bir olgu değil bunu ihmal etmeyin. Genellikler çiftler cinselliğe değişik anlamlar yüklerler. İnanın buna asla gerek yok. Cinsellikte yaşamın en organik gerçeklerinden biri. Kişinin yaradılışında, davranışlarında, daha doğrusu doğasında var.

Partneriniz ile yalnız kalmaya çalışın

Çiftlerin en büyük problemi birbirine yeterince vakit ayıramama ve baş başa kalamamaktır. Bilhassa evli çiftlerde iş stresi, çocuklar, aile üyeleri, geçim sıkıntısı derken birbirlerini dikkatsizlik ederler. Bu yüzden bir çift olmak yerine iki yabancı olurlar. Bu yüzden partnerinize vakit ayırın ve ufak kaçamaklar yapın bir gece ya da günübirlik tatiller size iyi gelebilir. Aşkınızı tazeler ve birbirinize ehemmiyet verdiğinizi gösterir.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Kız bebek belirtileri nelerdir?

çekici gösteren

Sizi Çekici Gösterecek Kombinler