in

Filistinli Muhammed Türk vatandaşlığı istiyor

#kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin #kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin

İsrail askerlerinin geçen hafta gözaltına aldıktan sonra serbest bıraktığı, Filistinli Muhammed, Uluslararası Down Sendromu Federasyonunun girişimleriyle dün Türkiye’ye getirilmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Muhammed et-Tavil Muhammed’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ağırlamış ve Twitter üzerinden birlikte resimlerini paylaşarak, “Kudüslü Muhammed kardeşim ile dünyaya mesajımız şudur, Kudüs al çizgimizdir.” demişti.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan direnişin simgesi Muhammed ile görüşmesini anlattı:

MUHAMMED BİZDEN VATANDAŞLIK İSTEDİ

“29 yaşında down sendromlu Muhammed dün buradaydı. Bakanlarımızı ziyaret ettiler. Muhammed bir başka. Nerede bir İsrail askeri saldırıya geçiyorsa Muhammed orada. Oraya gidiyor ama kurşun falan isabet etmiyor. Geldi, içeri girerken zaten tekbir getirdi. Bir tarafta iman, öbür tarafta imansız paslı yürek var. Muhammed bizim misafirimiz, ama bizden bir de vatandaşlık istiyor. Burayı çok seviyor, Türkleri çok seviyor. Vatandaşlık istiyor.

BU TAVRI KOYAN İSRAİL ASKERİ TERÖRİSTTİR

Aynı şekilde Cuneydi. 14-15 yaşındaki bu çocuğa eli silahlı her türlü teçhizatla beraber. İnsaf edin be. Bu terörün bir örneği değil mi? Sayın Trump niçin bunlara sessiz kalıyorsunuz. Bu bir mazlumdur, bu bir terörist değildir. Bu tavrı ortaya koyan İsrail askeri de burada teröristtir. “

Down sendromlu Muhammed’e Türkiye sahip çıktı


Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Cumhurbaşkanından Engin Altayın sözlerine ilk yorum

Çekmeköy’de iki grup arasında silahlı çatışma