in ,

Hakkaten mutlu olmak için tavsiyelerimiz

Kesinlikle okumalısın

Gerçekten mutlu olmak için tavsiyelerimiz En yakın arkadaşınız “Kadın Kitabı ”, ekibi olarak mutlu olmanız için birbirinden güzel tavsiyeler hazırladık! Hayat çok kısa, kendinizi mutlu etmek için şimdi harekete geçin, yaşam kalitenizi artırın! Hemen başlayalım ve mutlu olmak tavsiyeleri uygulayalım.

Hakkaten mutlu olmak için tavsiyelerimiz

En yakın dostunuz “Kadın Kitabı “ekibi olarak mutlu olmanız için birbirinden güzel tavsiyeler hazırladık! Yaşam oldukça kısa, kendinizi mutlu etmek için şimdi harekete geçin, yaşam kalitenizi artırın! Derhal başlamış olalım ve mutlu olmak tavsiyeleri uygulayalım.

Stresin sebeplerini keşfedelim!

Mutsuzluğun temel sebeplerinden biri, aklımızın bir köşesinde çalkalanıp duran yapılması ihtiyaç duyulan işlerimizdir. Ilk olarak derin bir nefes alalım. Defterimizde temiz bir sayfa açıp, bizi meşgul edip strese sokan işlerimizi yazalım. Bu sayede, aslına bakarsak gözümüzde büyüttüğümüz birçok işin kolayca yapılabileceğini fark ederiz. Durumu netleştirdiğimizde çözüm yollarını bulabiliriz.

Parça parça sorunları çözelim!

Evin bir köşesinde yığılmış çamaşırlar, posta kutusunda okunmamış e-mailler, verilmesi ihtiyaç duyulan onlarca kilo olabilir… Bu sorunları çözmek, kesinlikle sizi mutlu edecektir. Fakat, hepsini aniden yapmamız mümkün değildir. En güzel çözüm planı ise, parça parça çözmektir. Aniden tüm çamaşırları ütüleyip kaldırmayı düşünmeyin. “Bugün yalnız 5 gömlek ütüleyeceğim“ deyip işe girişelim. 5 gömleği ütüleyince işi bitirelim ve ertesi gün aynı şekilde devam edin. Parçalara bölüp yönetmek, her sorunda işe yarar.

Lütfen her gün su içelim!

Aslına bakarsak birçoğumuz yeteri kadar su içmediğimiz için kendimizi bitkin ve mutsuz hissediyoruz. Görüyor musunuz, aslına bakarsak probleminin çözümü ne kadar kolay? Saat başı bir bardak su içerek enerji seviyemizi artırabilir hatta metabolizma hızımızı yükseltip selülit yada fazla kilolardan kurtulabiliriz. Kendimizi mutlu etmek için bir fırsat daha ortaya çıkıyor: Cici bir sürahi ve bardak alalım.Hakkaten mutlu olmak için tavsiyelerimiz Bu sayede hevesimiz artar, daha çok su içebiliriz.

Her gün 10 dakika yürüyelim!

Bizim sık sık yaptığımız ve hakikaten mutlu olmak için işe yarayan bir tavsiyemiz var: Her gün 10 dakika teşekkür yürüyüşü yapmak! Yalnız on dakika, hayatımızı değiştirmeye ve mutlu olmaya yardım edebilir. Dışarı çıkıyoruz, 10 dakika süresince hayatta haiz olduğumuz her şey için sıra sıra şükrediyoruz. Farkına varmadığımız birçok mutluluk sebebi bulunduğunu görüyoruz. Hakkaten mutlu olmak için tavsiyelerimiz Yürüyebildiğimiz, sıhhatli olduğumuz, bizi seven insanoğlu olduğundan şükrediyoruz. Evet, şükrettikçe şükredecekler şeyler artıyor!

Geçmişten kurtulmayı yapalım!

Maalesef, geçmişe fazla takılıp kalıyoruz ve bu bizi mutsuz ediyoruz. Oysaki, geçmişten kurtulmayı tecrübe etmek bile hayatta mutluluk kapılarını bizlere açıyor. Geçmiş, hakikaten geçmişte kaldı. Onu değiştiremeyiz. Filmlerdeki şeklinde bir vakit makinesi yok, geçmişe mühadele edemeyiz. Lütfen, bunu kabul edelim. Geleceğimize umutla bakalım ve Eckhart Tolle’un söylediği şeklinde “şimdinin gücü” ile kendimizi mutlu edelim!

Daha çok mutluluk tavsiyemiz var!

Mutlu olmak için tavsiyelerimiz bununla sınırı olan değil, daha fazlası var! Yüksek Topuklar okuyucularına hususi mutluluk yöntemlerini okumak için aşağıdaki görsele tıklayınız.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Arnavut Ciğeri

Survivor Ogeday’dan yürek burkan hikaye