in

günlük burç yorumları 17 haziran 2017 cumartesi

günlük burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve geçmiş günleri hatırlayacaksınız. Çeşitli davetlere gidebilir, beyazperde, tiyatro ve eğlence yerlerinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Açık havada dolaşmak, alışveriş yapmak, mağaza dolaşmak ve değişik organizasyonlar ile ilgilenmekten keyif alacaksınız. Gezdiğiniz yerlerde eski arkadaşlarınıza rastlantı edebilir, geçmiş günleri konuşarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Akşama doğru sabırsız bir gerilim hissedebilirsiniz fakat keyifli organizasyonlara katılacaksınız ve böylece geriliminiz dağılacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcuİyimser ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsel etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz ile beraber yapacağınız çevre gezileri keyfinizi arttıracak. Ek olarak mesuliyet gerektiren mevzular ile ilgilenebilirsiniz ve büyüklerinize destek olabilirsiniz. Bugün karamsar duygulardan uzaklaşıp ergonomik mevzular ile ilgileneceksiniz. Dikkat gerektiren mevzularda kafanızı karıştıran durumlar olabilir. Münakaşa ortamlarında sakin hareket etmek için çaba gösterin. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslına bakarsak sabırlı davranabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç İkizler BurcuKardeş, çocuklar, dostlar ve yakınlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Çeşitli çağrı ve toplantılara gidebilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişiler ve vakalar duygularınızın yoğunlaşmasına niçin olacak. Sadece duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız ve fikirlerinizi etkisinde bırakan bir şekilde ortaya koyacaksınız. Dikkatli ve kesin tavrınız ile çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz ve katılacağınız organizasyonlarda keyifli zaman geçireceksiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve arkadaşlarınızın desteği moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltiyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç BurcuBüyük istekler ve kuvvetli arzular içindesiniz. Ve başarıya ulaşmış olmak, kendinizi göstermek istiyorsunuz. Sadece yaptıklarınızla içinizden yükselen istekler değişik olabilir. Fazlaca fazla ayrıntılar ile ilgilenmeseniz iyi olacak. Vakaları fazla sorgulamayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Bugün hareketli bigün geçireceksiniz ve böylece sizi rahatsız eden gerilimin dağıldığını hissedeceksiniz. Yabancılar ve saygı duyulan çevreler sizi destekliyor ve böylece vakalara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz. Bugün ehemmiyet verdiğiniz kişilere destek olabilirsiniz. Ek olarak mesuliyet gerektiren işler ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan BurcuAni değişimler ve sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırmış olabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve kafanız karışabilir. Zihinsel faaliyetiniz oldukca hareketli ve pek oldukca mevzuyu hem de düşünebilirsiniz. Sadece dikkatinizi tek bir mevzuya odaklamanız zor olabilir. Ehemmiyet verdiğiniz ayrıntıları unutmanız mümkün. Örnek olarak evinizin anahtarı benzeri unutkanlıklar olabilir. Ayrıca iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya itina gösterin. Münakaşa ortamlarından uzak durun. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için oldukca çalışabilirsiniz sadece sağlığınıza itina göstermeniz gerekiyor. Karşılaştığınız vakalar kafanızı karıştırmış olsa bile böylece fikirleriniz tamamen değişebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak BurcuBugün Dolunay sizin burcunuzda oluşuyor. Duygularınızı denetlemeniz zor olsa bile kuvvetli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Böylece bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzular sizi fazla rahatsız etmeyecek. Bugün sorumluluklarınızı yerine getirmek için çaba göstereceksiniz. Büyüklerinize destek olabilirsiniz yada ciddiye aldığınız mevzular ile ilgili emek harcamalar yapabilirsiniz. Bilhassa kıymet verdiğiniz kişilere destek olmak yada destek olduğunuz duygusunu duymak, kendinizi mühim hissetmenize niçin olacak. Böylece sabırlı ve kuvvetli davranmayı başaracaksınız. Ek olarak hareketli bigün geçirebilirsiniz ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi BurcuKarşılaştığınız vakalar ve haberler şaşırtıcı olabilir. İsteklerinizin sürpriz bir halde karşınıza çıktığını düşünebilirsiniz. Sadece bugün beklentilerinizin yarattığı gerilimden uzaklaşıp arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve uzun süreden beri düşündüğünüz fakat ortaya koymadığınız fikirlerinizi anlatabilirsiniz. Ekip emek harcamaları yapabilirsiniz ve çeşitli organizasyonlarda etken vazife alabilirsiniz. devinim halinde olmak ve çevrenizdeki kişilere destek olmak sizi rahatlatacak. Böylece enerjinizi yapıcı ve yararlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep BurcuBugün kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Eski vakalar ve geçmişte yaşadığınız mevzuları hatırlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş mevzuları anımsamak rahatsız edici olabilir fakat düşüncelerinizi değişiklik yapmak ve bakış açınızı daha pozitif yönde yöne çevirmek için uygun vakit. Bilhassa kardeşleriniz, arkadaşlarınız, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgili şimdiye kadar düşünmediğiniz ayrıntılar dikkatinizi çekecek. Bugün alacağınız bazı haberler düşüncelerinizi derinleştirebilir ve fikirleriniz değişebilir. devinim halinde olmak karmaşık düşüncelerden uzaklaşmanıza destek olacak.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay BurcuYoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz fakat aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Meydana gelen vakaları gözden geçirebilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize yönelteceksiniz ve kesin tavırlarınız ile çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ekip emek harcamaları ve arkadaşlarınız ile beraber yapacağınız programlar keyfinizi yerine getirecek. devinim halinde olmak ve isteklerinizi ortaya koyabileceğiniz ortamlarda bulunmak kendinizi kuvvetli hissetmenize destek olacak. Kendinize olan güveniniz yükseliyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Oğlak Burcuenteresan düşünceler ve yaratıcı projeler ile güne başlayabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için güçlü arzular duyabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için alacağınız sorumluluklar sizi zorlayabilir. Sadece sabırlı ve kuvvetli davranmayı başarabilirsiniz ve böylece isteklerinizin yaratacağı gerilim ile başa çıkabilirsiniz. Bugün büyüklerinize destek olabilir yada ehemmiyet verdiğiniz mevzular ile ilgili emek harcamalar yapabilirsiniz. devinim halinde olmak sizi rahatlatacak. Bilhassa size gereksinim duyan kişilere destek olabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova BurcuBugün sizi zorlayan vakalara karşı direnciniz yüksek olacak. hayat enerjiniz ve istekleriniz oldukça yüksek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir çaba izah edebilirsiniz. Ayrıca sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz fakat hem de sorumluluklarınızı yerine getirmeyi başaracaksınız. Enerjinizi yapıcı bir şekilde kullanabilirsiniz ve böylece ehemmiyet verdiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Bugün yardım kurumları yada size gereksinim duyan kişiler ile ilgileneceksiniz ve böylece kendinizi mühim hissedeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık BurcuYoğun duygular ve değişik bir coşku ile güne başlayacaksınız. Aile büyüklerine destek olabilirsiniz ve size gereksinim duyan kişilere yardım etmeyi mesuliyet olarak algılayabilirsiniz. Bugün ehemmiyet verdiğiniz kişiler ve mevzulara dikkatinizi odaklayacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Bilhassa gün içinde karşılaştığınız kişiler ve vakalar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygusal gerilim hissedebilirsiniz. ama sabırlı ve sakin davranmayı başaracaksınız. Bugün çocukluk günlerinizi ve eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

burçlara göre bayanlar ne ister ?

Mayalı kolay poğaça tarifi