in

günlük burç yorumları 20 haziran 2017 salı

günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları Koç BurcuSevgili Koç, Merkür geri hareketine başlıyor ve sizi bugün negatif etkiliyor. Beraber çalıştığınız kişilerin anlam ifade etmeyen hareketleri ve istekleri sebebiyle, zor durumda kalma ihtimaliniz olsa da, genel anlamda iş de yeni fırsatlara açık bir dönem. Başkalarının işleriyle ilgilenmeyiniz. Bazı düşüncelerinizde yanıldığınızı anlayacaksın.

boğa burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, mühim biriyle tanışmanız duygularınızı değiştirebilir. Çalışmalarınıza ihtiyaç duyulan önemi vermelisiniz. Bir haber gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak. Dinlence günü olmasından faydalanarak, kendinize süre ayırmalısınız. Alış-verişe çıkabilir, moralinizi yükseltebilirsiniz sadece asla bir halde abartmayınız ufak mutluluklar yaratmalısınız.

ikizler burcu 20 Haziran 2017

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Sevgili İkizler, Mars’ın pozitif yönlendirmesi altındasınız. Sorunlarınız giderilecek. Yardım etme isteğinizi gerçekleştirmek fırsatını bulacaksınız. Bu maddi mevzularda olduğu benzer biçimde manevide olabilir. Hayatınıza ilişik yeni kararlar alabilir, bu tarz şeyleri kendinize fazlaca yakın hissettiğiniz birisiyle paylaşabilirsiniz.

yengeç burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Merkür burcun başlangıcında geri harekete geçiyor. O halde tüm ilişkilerinizde dikkatli olunuz. Yarım kalmış işlerinizi tamamlamak durumundasınız. Sevdiklerinizin size anlayış göstermeleri gerekirken ve durumunuzu bile bile sizden yardım istemelerine sinirlenmemelisiniz. Siz zorlukları aşarsınız işleriniz yakında düzelecektir..

aslan burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, bugün ne kadar işiniz olursa olsun, kendinize süre ayırmak iç sesinizi dinlenmek, sakinleşmek ve haftanın yorgunluğunu atmak için olanak yaratmalısınız. Yakın dostlarınızın birbirini tutmayan sözleri karşısında karar vermeniz zorlaşıyor. Başkalarının tavsiyelerini yaparken kendi isteğinizi atlamamalısınız

başak burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu

Sevgili Başak, Merkür geri giderken bile iş ihtilaflarının ortadan kalkması sizi sevindirecek. Dikkatinizi dağıtmamalısınız. Dinlence günlerinde bol miktarda dinlenirsiniz. Dostlarınıza ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak sizi fazlaca mutlu edecek. Etrafınızda uyandırdığınız pozitif tesir de ilişkilerinizin sağlamlaşmasında mühim rol oynayacak.

terazi burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu

Sevgili Terazi, Merkür geri giderken iletişimler aksayabilir. Burcun başlangıcında doğduysanız sizden haber bekleyenleri fazla üzmezseniz iyi edersiniz. His hayatınızın düzene girmesi de bu mevzuda ihmalciliğe yer vermemenize bağlı. Öz güveninizi geliştirmek ve hayata daha pozitif yaklaşmak şansınız da olacak.

akrep burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, Venüs toplumsal ve ikili ilişkinizi canlandıracak. Sevdiklerinizin sizden birazcık daha çok alaka beklemelerini garipsememelisiniz. Yaşamın akışı içinde çeşitli meselelerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz fakat adil olmalısınız. Ruh halinizi pozitif tuttuğunuz süre bedensel olarak da fazlaca daha kuvvetli olduğunuzu siz de bildiğiniz gibi

yay burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay, Mars’ın enerjisini hissedeceksiniz. Yeni bir arkadaş duygu dünyanızı hareketlendirecek. Birlikteliğinizde giderek daha doyurucu paylaşımlar yaşayacaksınız. Partnerinizin fazlaca yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine destek oluyor. Sevdiklerinizin çeşitli mevzularda ortaya atacakları iddiaları önemsemeniz doğru değil.

oğlak burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, Ay Merkür anlaşmıyor. Merkür de geri gidiyorsa beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eskiden verilmiş sözler yerine getirilmezse aile içindeki huzursuzluk devam edebilir.. Ebeveynlerinize gerektiği kadar süre ayıramıyor olmak sizi üzüyor. Mümkün olduğunca onlarla süre geçirmelisiniz.

kova burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Sevgili Kova, şansınız açılıyor. İş hayatınızda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Dinlence günlerinde birazda akrabalarınızla ilgilenmeyi düşünmelisiniz. Bugün her zamankine oranla daha fazlaca duygusal paylaşım ihtiyacınız var. Beklentilerinizi tekrardan gözden geçirebilir, hatalarınızı düzeltmek için önlemler alabilirsiniz.

balık burcu 20 Haziran 2017 Salı

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, Merkür ile ayın buluşması işlerin karışmasına sebep olabilir. Sözler havada uçuşacak. Bazı kişiler sözleriyle seni yanıltabilirler mühim bir sebep olmadıkça işinde değişiklik düşünmemelisin. Hava değişikliklerine dikkat etmelisin. Birazcık sabredersen sevdiğin kişiye kavuşacaksın. Yalnız bu kez daha iyi anlamaya çalışmalısın onu.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Pastane Açması (Sahur İçin) Tel Tel

Test: Sevgilin ile Nerede Tanıştın ? Biz biliyoruz