in

Kardeşi ihbar etti, 10 yıl sonra gözaltına alındı

#kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin #kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin

İstanbul’da 10 yıl önce doğurduğu bebeğini öldürüp Yedikule Zindanları’na gömdüğü iddia edilen kadın kardeşinin ihaberı sonucu gözaltına alındı.

Samsun’un Atakum ilçesinde ikamet eden evli 2 çocuk annesi Y.T.(27) adlı kadının 10 yıl önce İstanbul’da yaşarken dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp Yedikule Zindanları’na gömdüğü iddia edildi.

KARDEŞİ İHBAR ETTİ

Y.T.’nin kız kardeşi F.T.’nin Samsun’da polise yaptığı ihbarda, bekarken bir kişi ile yaşadığı ilişki sonucu dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp Yedikule Zindanları’na gömdüğünü kardeşi ile ilişki yaşayan bir erkeğin telefonla kendisine havadis, bilgi, salık verdiğini ileri sürdü.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri olayla ilgili Y.T. adlı kadını yakalayarak gözaltına aldı. Y.T., hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, kız kardeşi F.T. ile arasının bozuk olduğunu ve bu yüzden kendisine iftira attığını söyledi.

Polisteki sorgusu tamamlanan Y.T., bugün Samsun Adliyesine sevk edildi.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Hakan Altun hastaneye yatırıldı!

Kar yok ama soğuğu var!