in

Meteorolojiden İstanbul için yağmur uyarısı

#kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin #kadinkitabi #Haber #Gündem #magazin #kadin

Meteorolojiden alınan verilere göre, yurt genelinde yağışlı bir hava hakim olurken İstanbul’da yağışlar hafta sonuna kadar devam edecek.

Meteorolojiden alınan son verilere göre, ülkemiz genelinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim olurken İstanbul’da güne sağanak yağmurla uyandı.

İSTANBUL’DA YAĞIŞ CUMA GÜNÜ SONA ERECEK

Yağışların İstanbul’da cuma gününe kadar aralıklarla devam etmesi ve çoğunlukla bulutlu bir gökyüzünün hakim olması beklenirken sıcaklığın mevsim normallerinin altında 5-6 derece civarlarında seyredeceği tahmin ediliyor.

 

Marmara, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz ile Doğu Karadeniz kıyıları ve Kütahya, Uşak, Mersin, Adana, Osmaniye, Gümüşhane, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis ve Ağrı çevrelerinin yağışlı geçeceği belirtildi.

EDİRNE’DE KAR YAĞIŞI

Yağışların yaygın olarak yağmur ve sağanak, Edirne, Kırklareli ile gece saatlerinde Bilecik, Bolu, Kastamonu çevreleri ve Doğu Anadolu’nun yağış alan kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Emekli oldu, kendini koşuya adadı

Rusya heyeti Karlov cinayetiyle ilgili Ankaraya geldi