in

Psikopat 3 Kitap Özeti

Psikopat 3 Mihri Mavi

Psikopat 3 Kitap Özeti

Psikopat 3 Mihri Mavi Kitap Özeti

Gençlik romanlarındaki liseli aşıklar modası devam ediyor ve Mihri Mavi’nin oluşturduğu Psikopat serisi başarısına üçüncü kitap olan Psikopat 3 ile kalmış olduğu yerden devam ediyor.

Kitap güzel bir kitap tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Serinin ilk kitabında Buket ile Kağan içinde nefret ile başlamış olan bir ilişkiyi okumuştuk. Serinin ikinci kitabında da ikilinin arasındaki aşk çıkmazı okurları da çıkmazın içine sokmuştu. Serinin üçüncü kitabında ise Buket yaşananlardan uzaklaşmak adına Antalya’ya gider fakat onur’un tehditlerinden kurtulamaz. Sığınacak bir liman ararken tekrardan Bahadır’ın eline düşer. Bu yapmaması gereksinim duyulan bir hatadır ve bunun da bir bedeli olacaktır. Diğeri taraftan Kağan Buket’i tekrardan kazanmaya ve kendini affettirmeye kararlıdır.

psikopat 3

Psikopat 3 alıştığımız Buket Kağan aşkının haricinde okurlara Cansu ile Emre’nin öyküsünü de sunuyor. Gençlerin aralarında yaşadıkları aşk sorunları bir anlamda günümüz gençlerinin yaşadıklarını bire bir aktarıyor.

özellikle gençler içinde büyük beğeni toplayan Mihri Mavi’nin Psikopat serisi üçüncü roman ile de maceraya kalmış olduğu yerden devam ediyor.

Sizlere tavsiyem gene okumuş olduğum Kan ve Gül kitap özetini okuyun

 

Arka Kapak Yazısı

Sen olmazsan yaşayamam, Sen olmazsan ben de olmam…

Buket yaşamış olduğu zor günlerin peşinden her şeyden uzaklaşmayı düşünerek dinlence için Antalya’ya gider. Sadece yaşam ona yeni oyunlar oynayacak, aslen hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir.

şeref’un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır’dan yardım ister.
Bu yanlış bir karardır! Bahadır’ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için oldukca geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonrasında hiçbir şey eskisi şeklinde olmayacaktır.

Kağan öfkesine yenik düşerek Buket’i kaybetmekle karşı karşıya kalır. samimi içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket’in peşinden Antalya’ya gider. ama büyük bir sorunla karşılaşır. Fakat Kağan’ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket’i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır.

Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin öncesiz düşmanları. Ankara’dan kilometrelerce uzakta, aşklarına tekrardan talih verdiklerinde, Emre’nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Sadece bu kere asla beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır.

Tavsiye olan bu kitap bir yanda parçalanan hayatlar, diğer yanda ümit arayan çaresiz aşklar… ve akıllarda şu sual: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

günlük burç yorumları 19 haziran 2017 pazartesi

Şeker Portakalı-Jose Mauro De Vasconcelos-Çevirmen: Aydın Emeç