in

Love Bayıldım

Rüyada gelinlik giymek iyi mi yorumlanır?


Rüyada gelinlik giymek iyi mi yorumlanır? Sizler için araştırdık.

Eğer gelinlik giyen şahıs bekâr ise, uzun süreden beri beraber olduğu ve oldukça iyi anlaştığı şahıs ile en kısa sürede evlenip mutlu bir yuvaya karışacağına delalet edilir.

Rüyada gelinlik giymek, pis ve eski bir gelinlik ise yakında alacağınız fena bir habere yorulur. Temiz, güzel ve yeni gelinlik mutluluk, esenlik içinde geçecek bir ömre ve duyacağınız müjdeli haberlere yorumlanır.

Rüyada gelinlik giymek, kabarık ise varlıklı olmaya yada zengin ve saygı duyulan bir şahıs ile evlenmeye yorulur. Dar gelinlik, rızkınızı zor yollardan kazanacağınıza tabir edilir. Gene uzun gelinlik uzun ömre yada verimli bir geçime, parlak gelinlik iş yaşamında yapacağınız girişimlerde başarıya ulaşmış olacağınıza tabir olunur.

Bazı değişik yorumlara nazaran bu rüya uzun ömre, hayatta istediklerin gerçekleşmesine ve görüldüğü zamanda eğer bir sorun yada üzüntü var ise en kısa zamanda tüm sorun ve kederlerden kurtulmaya yorulur.

Evli birinin gelinlik giymesi, iş ya da aile hayatında büyük bir sorun yaşamaya işarettir. ihtiyar bir kadının gelinlik giydiğini görmek, rüya sahibinin oldukça büyük bir sorun yaşayacağına işaret eder. Bazı yorumculara nazaran bu rüya o kimsenin ölümünün yaklaşmasına işarettir. ihtiyar bir kadının gelinlik giymesi, hastalanmasına yada diğer dünyada kendisini büyük mükâfatların beklemesine de tabir edilir.

Kimi zaman de bu rüya hamileler için kız çocuğuna yada çocuk isteyenler için hayırlı bir evlada yorulur. Rüyasında gelinlik giyen şahıs tüm arzu ve isteklerine ulaşarak mutlu, rahat bir yaşam geçirir.

 

Kaynak: yüksektopuklar

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Elia İle Yolculuk

sen-kimsin-yilmaz-ozdil

Sen Kimsin?