in , ,

Love Bayıldım

Sizi Çekici Gösterecek Kombinler

Çekici kadınların çok daha fazla ilgi gördüğü bir gerçek. Çekici bir görünüme sahip olmanın yolu kıyafetleri doğru kombin yapmaktan da geçiyor.

Sizi Çekici Gösterecek Kombinler

Siz de kıyafetlerinizle daha çekici görünmek istiyorsanız,  yapmanız ihtiyaç duyulan giyim şeklinizi değişiklik yapmak. Zira çekici görünümde aslolan mühim olan haiz olduğunuz fizyolojik özellikleri doğru giyinerek daha çekici bir hale getirmenizdir.

Çekici görünebileceğiniz birkaç kombin önerisini sizlerle paylaşalım. Bu kombinler derhal her kadının daha şık, yoldam sahibi ve çekici görünmesine olanak sağlayacak. Zayıflık herzaman sizleri daha çekici hale getirecektir

Zayıflık demişken Sonbaharda Zayıflamanın yolları adlı yazımıza burdan ulaşabilirsiniz.

çekici gösteren

Sizi Çekici Gösterecek Kombinler Kara daima bayanlar için avantaj elde eden bir renk olmuştur. Elbet her kara esbap de doğru seçim olmayacaktır. Daha maskülen bir görüntü oluşturmak için kalem kesim midi boydaki kara elbiseleri tercih edebilirsiniz. Yaka kesimi olarak kalp kesim kalınca bantlı modeller etkili olacaktır. Bu elbiseleri üstüne blazer ceket alabilirsiniz.

Bu kombinle ne olursa olsun yüksek topuklu kara stilettolar kullanmalısınız. Kullanacağınız uzun kolyeler ve kalınca bileklikler benzer biçimde aksesuarlar yardımı ile bu görüntüyü daha şık ve çekici yapabilirsiniz. Destek olacak bu rengi kullanarak oluşturacağınız kombinler sizi seksi ve daha da çekici gösterecektir.

Klasik görünmekten hoşlanmıyor ve daha sert bir görüntü yakalamak istiyorsanız, siyaha renk katabilirsiniz. Oldukca etkili bir tercih olarak kara dar paça kot pantolonlar üstüne giyeceğiniz ördek yeşili bluz ve üstüne alacağınız dar kesim deri ceketler fazlaca şık görünmenizi elde edecektir.Kalınca topuklu postal seçimi ayakkabılar ve yuvarlak bir şapka ile şık ve çekici görünebileceğiniz benzer biçimde kendine güvenen bir yoldam de oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Straplez yaka kara bir bluzu, bordo renk bir pantolon ile birleştirerek ve aksesuar olarak da bordo renk bir şapka kullanarak hoş bir hava yakalayabilirsiniz.

kadinlari-daha-cekici-gosteren-kiyafet

Sizi Çekici Gösterecek Kombinler nihayet zamanların en fazlaca tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkan etek bluz ya da pantolon bluz kombinleri içinde en fazlaca beğenileni göbeği açıkta bırakan modeller.

Kalem kesim uzun eteğin üstüne göbeği açıkta bırakacak olan kısa ve bantlı bluzlar kullanabilirsiniz. Eteğinizin bileğinizin birazcık üstünde bitmesi ve ayağınıza bantlı bir kundura giymeniz ve elinize zarf tipi dikdörtgen bir çanta almanız da doğru stili yakalayabilmeniz bakımından yararınıza olacaktır. Bu bakımdan gardırobunuzda bu tip giysilere yer vermeniz imdadınıza yetişebilir. Bilhassa bluz için havaların da soğuk bulunduğunu düşünüyorsanız aynı kesime haiz olan uzun kollu modelleri tercih edebilirsiniz.Sizi Çekici Gösterecek Kombinler

Çekici Gösteren ten Kombin

ten daima bayanlar için kurtarıcı bir kumaştır. nihayet zamanlarda derinin daha çok yaşamımıza girmesinin yanı sıra bir tek kara renkli değil değişik renklerdeki deri kıyafetlerin de hayatımızda yer tutuyor. Bu mevzuda bilhassa yeşil ve bordo renkli deri etekler sizin için fazlaca büyük bir kolaylıktır. Değişik renklerdeki parçalarla kolaylıkla kombin edebileceğiniz bu etekleri beyaz bluzlar ya da krem rengi, kara benzer biçimde renklerdeki bluzlarla fazlaca rahat kombin edebilir ve kullanabilirsiniz. Sivri topuklu ayakkabılar ve zarif yumuşak deriden çantalarla bu kombini kolaylıkla tamamlayabilir, şık ve göze çarpan bir hanıma dönüşebilirsiniz. Gardırobunuzda bu tip kombinler yapabilmenize olanak sağlayacak  parçaları bulundursanız giyim bulma mevzusunda sorun duymazsınız.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Cinsel yaşam

Cinsel yaşamı renklendirmenin 5 yolu

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?