in ,

Sonbaharda zayıflamanın yolları

Doğru şekilleri uyguladığınızda sonbaharda kilo vermek, öteki mevsimlere bakılırsa daha kolaydır. Zira, evde daha çok zaman geçirip daha tertipli olabiliriz. Sıhhatli yaşam koçu Arzu Karabulut, sonbaharda zayıflamanın yollarını konu alıyor.

dizi izlerken sağlıkla kilo verin!

Sonbaharda yeni sürem dizileri adım atar, tv karşısında daha çok süre harcarız. Esasında, bunu daha yararlı bir halde kullanabiliriz. En sevdiğiniz diziyi açın, karşısına spor aletini yerleştirin. Sıra izlerken bisiklet sürme, adım atma, ip atlama, koşma, step benzer biçimde zayıflamaya destek sporlar yapabilirsiniz.

pratik bilgi: Eğer, evde spor aletiniz yoksa yerinizde yürüyebilir yada salonu süratli adımlarla koşabilirsiniz. Her gün 25 dakika sıra izlerken spor yapmak zayıflamanıza destek verir. Deneyin, görmüş olacaksınız!

Zayıflamaya destek bitkiler kullanın!

Maydanoz, nane, biberiye, dereotu benzer biçimde zayıflamaya destek bitkiler, sonbaharda en taze haliyle karşımıza çıkar. Bu şifalı bitkileri salata ve yemeklerimize ilave edebilir yada hususi zayıflama tariflerinde kullanabiliriz.

Naneli zayıflama suyu tarifi: Bir litre oda sıcaklığında suyun içinde 10 tane taze nane yaprağı, 1 tane dilimlenmiş limon ve 1 tane çubuk tarçın ekleyip karıştırın. Sabaha kadar beklemeye alın. Ertesi gün esas ve ara öğünlerden ilkin birer bardak içip bitirmiş olun. Detoks suyu, her gün taze malzemelerle tekrardan hazırlayın.

Toplumsal yaşamın şişmanlatıcı tesiri azalır!

Kendimden biliyorum: Eğer evdeysem, tertipli ve temiz beslenmeye devam edebiliyorum. Bilhassa yazın, dostlarım yada ailemle toplumsal hayata katıldığımda beslenme düzenim bozuluyor. Aklımda yokken, önüme gelen tatlıyı yiyor yada dışarıda wcye gitme korkusundan su içmiyorum. Sonbaharın güzel tarafı ise, yaşamımıza organik bir seviye getirip kilo vermeyi kolaylaştırmasıdır.

Soğuk havalarda evde daha oldukca zaman geçiririz ve böylece sonbaharda zayıflamanın yollarından biri kendiliğinden oluşur. konut yemeği pişirir, kendi tuvaletimizi kullanacağımız için rahat rahat su içeriz.

Sonbaharda kilo vermek için günlük yazın!

Sonbaharın sakinleştiren tesirini, kilo vermek için kullanabilirsiniz. Her gün kendinize 10 dakika ayırın. Bir deftere yada telefonunuzdaki notlar kısmına o gün iyi mi beslendiğinizi, ne kadar spor yaptığınızı yazın… Güvenli olun ki yazmak size disiplin kazandırır. Beslenme bilinci oluşturur ve bir rejim listesine bağlı kalmadan zayıflamanın yollarını öğrenmiş olmuş olursunuz. Güzda psikolojide oldukca mühim, rejim yapmak için sağlam bir zihine haiz olmak gerekmektedir. Güz deprasyonuna girdiyseniz derhal iyi mi çıkacağınızı öğrenmek için Buradaki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sonbaharda zayıflamanın yollarını esas hatlarıyla anlattım. Gözümüzün önünde olan sadece fark etmediğimiz bazı noktalara değindim. Elbet, temiz beslenmeye devam etmek ve hava oldukca soğuk olsa bile dışarıda yürümek gerekiyor. Aslına bakarsanız bildiğiniz gibi, kadınkitabi.com” kadın portalımızda zayıflama, rejim, sıhhatli beslenme benzer biçimde birçok mevzuda size hususi haberler hazırlıyoruz. Esas sayfamızda yada arama kısmına yazarak birçok güzel bilgi edinebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

1 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

One Ping

  1. Pingback:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Organik Yollarla ten (ten) Beyazlatma

Sen Ne Kadar Yıldız Tilbe’sin?