in , ,

Yaz Geldi Artık Bahçe ve Balkon keyfi sefası

Yaratıcı Bahçe Fikirleri

Yaz Geldi Artık Bahçe ve Balkon keyfi sefası Evinizin balkonu ve bahçesinde kendi başınıza yapacağınız küçük değişimlerle büyük farklar yaratın. Çiçekleri ekmek için rengarenk saksılar alabilir, kasaları rengarenk boyayarak divan yapabilir, gene kasaları kullanarak kendinize bahçe masası yapabilirsiniz. Bahçe takımınızın etrafını kendi boyayacağınız ahşap ve renkli sehpalar ile renklendirebilirsiniz. Daha birçok yaratıcı bahçe fikirleri ile bahçenizi ekonomik çözümlerle baştan yaratın.

Plastik şişeler ile yapacağınız düzenlemelerle bahçenizde çitler oluşturabilirsiniz. İçerisine koyacağınız rengarenk çiçeklerle bahçenize daha havadar, daha renkli ve daha canlı bir görünüm kazandırın. Plastik şişelerin içine ufak saksılardan yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Toprak ile beraber koyduğunuzda çiçekleriniz de daha uzun ömürlü olacaktır.

yaratici-bahce-fikirleri-3

Plastik şişeler ile yapacağınız düzenlemelerle bahçenizde çitler oluşturabilirsiniz. İçerisine koyacağınız rengarenk çiçeklerle bahçenize daha havadar, daha renkli ve daha canlı bir görünüm kazandırın. Plastik şişelerin içine ufak saksılardan yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Toprak ile beraber koyduğunuzda çiçekleriniz de daha uzun ömürlü olacaktır.Yaz Geldi Artık Bahçe ve Balkon keyfi sefası

yaratici-bahce-fikirleri-4

Gene kasaları kullanarak yapabileceğiniz yaratıcı bir bahçe düzenlemesi. Oldukça renkli ve havalı görünüyor. Birkaç değişik renkte boya ile boyayacağınız kasaların üstüne minder koyarak divan haline getirebilirsiniz.Yaz Geldi Artık Bahçe ve Balkon keyfi sefası

 Eski sandalyenizi dekoratif bir saksı olarak kullanabileceğinizi asla düşündünüz mü?

Yaratıcı bahçe fikirleri arayanlar

için ideal bir seçenek. Sandalyenin minder kısmının üstünü söktükten sonrasında, minderin olduğu yeri toprak ile doldurup sonrasında birkaç renkli çiçek ekerek değerlendirebilirsiniz.
yaratici-bahce-fikirleri-6Otomobil lastikleri ile bahçenizde değişik bir görünüm yaratabilirsiniz. Ufak tahta tabureleri lastiğin bir tarafına monte ettikten sonrasında, lastiğin içini toprakla doldurup çiçek ekebilirsiniz.
Teneke kutular da en ideal saksı seçeneklerinden. Zincirler ile birleştirdiğiniz bu saksıları bahçenin çeşitli yerlerine asarak sallanan saksılar elde edebilirsiniz.
Tahtaları balkon duvarları ya da bahçenizde bir duvara astıktan sonrasında, tahtalara asacağınız teneke saksılar ile değişik ve keyifli bir görünüm yaratabilirsiniz.
Kullanmadığınız çatal ve bıçaklarınızı değerlendirmek mi istiyorsunuz? Balkon ya da bahçenizde bulunan saksıların toprağına gömerek elde edebileceğiniz bu görünüm, yaratıcı bahçe fikirleri içinde içeriyor.

Ne düşünüyorsun?

0 Puanlar
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yazar/Author, Storyteller
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular kadinkitabi.com’da

Huzursuzluk-Zülfü Livaneli Kitabı

Çekici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz?